DeLonghi ECO311

od 488,00 PLN

oszczędzasz do 5%
Rodzaj ekspresu: ciśnieniowy • Pojemność: 1.4 l • Moc: 1100 W • Rodzaj kawy: mielona • Szerokość: 26 cm • Głębokość: 29 cm • Wysokość: 31 cm • Sterowanie: mechaniczne • Kolor: czarny

Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku! firma De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie prekursorskich rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję zaawansowanej technice i bezawaryjności. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i innowacyjne podejście do designu,zwykle to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najkorzystniejszej!

linia śniadaniowa Icona firmy De'Longhi to wyjątkowe osiągnięcie ekskluzywnego wzornictwa i wysokiej jakości wykończenia. Inspirowana odważnymi liniami designu z lat 50-tych kolekcja Icona, dzięki połyskującym elementom wykończenia oraz typowej formie, wniesie do Twojego domu szyk w stylu retro.

Wysokociśnieniowy ekspres kolbowy ECO 311.W z linii Icona zachwyca nie tylko wzornictwem i kolorem nieskazitelnej bieli,z zasady funkcjonalnością i smakiem espresso przygotowanego w prawdziwie włoskim stylu De'Longhi.

trafne ciśnienie parzenia optymalne ciśnienie uzyskiwane podczas cyklu parzenia kawy w ekspresach De’Longhi pozwala zapewnić bogaty i dynamiczny aromat naparu. Aby wydobyć z każdego ziarna kawy esencję smaku, należy zadbać o najdrobniejszy szczegół.

A proces parzenia jest jednym z kluczowych przy przygotowywaniu kawy. W naszych ekspresach przebiega on w stosownych warunkach temperaturowych, dzięki bojlerowi ze stali rdzoodpornej i dwóm wbudowanym termostatom.

Pierwszy odpowiada za przygotowanie kawy, drugi przeznaczony jest dla pary wodnej. Nowoczesny System Cappuccino Ekspres zaopatrzony jest w postępowy system cappuccino umożliwiający przyrządzenie kawy z gęstą, kremową mleczną pianką.

Dysza do spieniania mleka sprawi, że niczym barista, odkryjesz dostatek świata kawowych różnorakości niezależnie czy masz ochotę na puszyste cappuccino, atrakcyjne latte macchiato czy energiczne espresso złagodzone tylko chmurką lekkiej mlecznej pianki.

nadzwyczajne spienione mleko Dzięki regulacji emisji pary posiadasz pełną kontrolę nad procesem spieniania mleka co gwarantuje znakomity rezultat, porządek i bezpieczeństwo (mleko nie będzie się rozchlapywać na boki).

Aksamitna pianka crema zawsze! Ekspres profesjonalny „FILTR CREMA", który dzięki oryginalnej konstrukcji gwarantuje bogaty zapach i aksamitną, gęstą warstwę pianki crema każdego espresso.

2 oddzielne filtry w komplecie W pakiecie znajdują się do wyboru 2 odrębne filtry, dzięki temu będziesz mieć pewność, iż Twoja kawa jest stosownie ubita i odmierzona. Do dyspozycji masz filtr do parzenia dwóch filiżanek kawy, a także dodatkowy filtr na jedną filiżankę dobrany w dodatku do wygodnych saszetek E.S.E.

Możliwość stosowania saszetek E.S.E E.S.E to świeżo zmielona kawa pakowana w saszetki, stanowiące znakomicie odmierzoną porcję do zaparzenia espresso. Dzięki systemowi E.S.E. Świetną małą czarną przyrządzisz błyskawicznie i prosto.

To idealna propozycja dla osób szanujących smak świeżo mielonej kawy, a także funkcjonalne, czyste rozwiązania. Podgrzewanie filiżanek nieprzeciętną temperaturę serwowanej kawy gwarantuje nie tylko wysokiej jakości technologia zastosowana w ekspresie,również system podgrzewania filiżanek.

Możliwość przygotowania dwóch espresso równocześnie Wygoda wykorzystywania i oszczędność czasu przy przygotowaniu kawy to jedne z kluczowych celów przyświecających projektantom De’Longhi. Dlatego też ekspres ciśnieniowy z kolekcji Icona pozwala na przygotowanie 2 espresso równocześnie, bez kompromisów w kwestii jakości i smaku kawy.

zastosowany ubijak do kawy Jakość przygotowanego manualnie espresso zależy zarówno od świeżości kawy, jak i stopnia i równomierności jej ubicia. Wbudowany ubijak do kawy sprawia, iż wszystko, czego Ci potrzeba do zrobienia kawy jest zawsze pod ręką, dzięki temu szybciej możesz się delektować upragnioną kawą.

Komfort i łatwość używania by zagwarantować maksymalny komfort i przyjemność używania ekspresu na co dzień, wszystkie części sąprzystępne. Zbiornik na wodę możesz w komfortowy sposób zdemontować i napełnić, a tackę ociekową opróżnisz bez wysiłku.

Funkcja automatycznego wyłączania stwarzając ekspresy, inżynierowie De'Longhi myślą jednak nie tylko o przyjemności płynącej z ich wykorzystywania,na dodatek o środowisku. Funkcja automatycznego wyłączania pozwoli Ci zaoszczędzić energię i zadbać o otoczenie, nawet jak sam o tym zapomnisz.