DeLonghi EC251

od 444,03 PLN

oszczędzasz do 11%
Rodzaj ekspresu: kolbowy • Pojemność: 1.1 l • Moc: 1100 W • Rodzaj kawy: mielona • Sterowanie: elektroniczne • Kolor: czarny

Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku! marka De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie pionierskich rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję progresywnej technice i niezawodności. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i nowoczesne podejście do designu,z zasady to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najkorzystniejszej!

Ciśnieniowy ekspres kolbowy EC 251.B został zaprojektowany tak, byś mógł radować się najwyższej jakości espresso przygotowanym w prawdziwie włoskim stylu De'Longhi. Dodatkowo, dzięki dyszy Cappuccino doskonale spieniającej mleko, możesz z łatwością przygotować pyszną kawę z kremową mleczną pianką.

stosowne ciśnienie parzenia De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i postępowe podejście do designu. Dzięki włoskiemu rodowodowi wiemy, iż aby wydobyć z każdego ziarna kawy esencję smaku, należy zadbać o najdrobniejszy detal.

optymalne ciśnienie uzyskiwane podczas cyklu parzenia kawy w ekspresach De’Longhi pozwala zapewnić bogaty i energiczny zapach naparu. Bojler ze stali rdzoodpornej Dzięki bojlerowi ze stali nierdzewnej i dwóm zaimplementowanym termostatom proces zaparzania przebiega w stałej, nieprzeciętnej temperaturze.

Pierwszy odpowiada za przygotowanie kawy, drugi asygnowany jest dla pary wodnej. Innowacyjny System Cappuccino Ekspres wyposażony jest w postępowy System Cappuccino umożliwiający przyrządzenie kawy z gęstą, kremową mleczną pianką.

Dysza do spieniania mleka sprawi, że niczym barista, odkryjesz bogactwo świata kawowych różnorodności niezależnie czy masz ochotę na puszyste cappuccino, błyskotliwe latte macchiato czy intensywne espresso macchiato złagodzone jedynie chmurką lekkiej mlecznej pianki.

Aksamitna pianka crema za każdym razem! Ekspres fachowy „FILTR CREMA", który dzięki unikalnej konstrukcji zapewnia bogaty aromat i aksamitną, gęstą warstwę pianki crema każdego espresso.

2 oddzielne filtry w zestawie W komplecie znajdują się do wyboru 2 odrębne filtry do parzenia jednej oraz dwóch filiżanek kawy, dzięki czemu będziesz mieć pewność, iż Twoja kawa jest stosownie ubita i odmierzona.

Do dyspozycji masz na dodatek filtr dopasowany do stosowania wygodnych saszetek E.S.E. Możliwość używania saszetek E.S.E E.S.E to świeżo zmielona kawa pakowana w saszetki, stanowiące idealnie odmierzoną porcję do zaparzenia espresso.

Dzięki systemowi E.S.E. Doskonałą małą czarną przyrządzisz błyskawicznie i łatwo. To nadzwyczajna sugestia dla osób szanujących smak świeżo mielonej kawy, a także funkcjonalne, czyste rozwiązania. Podgrzewanie filiżanek wyśmienitą temperaturę serwowanej kawy gwarantuje nie tylko wysokiej jakości technologia zastosowana w ekspresie i opcja ustawienia jednego z trzech stopni temperatury kawy,dodatkowo system podgrzewania filiżanek.

Możliwość przygotowania 2 espresso jednocześnie Wygoda używania i oszczędność czasu przy przygotowaniu kawy to jedne z kluczowych celów przyświecających projektantom De’Longhi. Dlatego też ekspres ciśnieniowy EC 251.B zezwala na przygotowanie 2 espresso równocześnie, bez kompromisów w kwestii jakości i smaku kawy.

Komfort i łatwość stosowania żeby zagwarantować maksymalny komfort i przyjemność wykorzystywania ekspresu na co dzień, wszystkie komponenty sądostępne. Zbiornik na wodę możesz w komfortowy sposób zdemontować i napełnić, a tackę ociekową opróżnisz bez wysiłku.

Funkcja automatycznego wyłączania wytwarzając ekspresy, inżynierowie De'Longhi myślą jednak nie tylko o przyjemności płynącej z ich stosowania,także o środowisku. Funkcja samoczynnego wyłączania pozwoli Ci zaoszczędzić energię i zadbać o otoczenie, nawet jak sam o tym zapomnisz.