DeLonghi EC221

od 399,00 PLN

Rodzaj ekspresu: kolbowy • Pojemność: 1 l • Moc: 1100 W • Szerokość: 22 cm • Głębokość: 27 cm • Sterowanie: elektroniczne

Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku! marka De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję innowacyjnej technice i bezawaryjności. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i innowacyjne podejście do designu,z zasady to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najlepszej!

EC 221 to ciśnieniowy ekspres kolbowy, który umożliwi Ci przygotowanie prosto kawy tak pysznej, jak w kawiarni. Dzięki dyszy do spieniania mleka, będziesz mógł delektować się nie tylko energicznym aromatem niepokaźnej czarnej,ponadto delikatnym smakiem puszystego cappuccino albo innej kawy z kremową mleczną pianką.

stosowne ciśnienie parzenia De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i innowacyjne podejście do designu. Dzięki włoskiemu rodowodowi wiemy, iż aby wydobyć z każdego ziarna kawy esencję smaku, należy zadbać o najdrobniejszy szczegół.

trafne ciśnienie uzyskiwane w trakcie procesu parzenia kawy w ekspresach De’Longhi pozwala zapewnić bogaty i energiczny aromat naparu. Bojler ze stali rdzoodpornej Dzięki bojlerowi ze stali nierdzewnej i dwóm zastosowanym termostatom proces zaparzania przebiega w stałej, nadzwyczajnej temperaturze.

Pierwszy odpowiada za przygotowanie kawy, drugi dedykowany jest dla pary wodnej. Nowoczesny System Cappuccino Ekspres wyekwipowany jest w innowacyjny System Cappuccino umożliwiający przyrządzenie kawy z gęstą, kremową mleczną pianką.

Dysza do spieniania mleka sprawi, że niczym barista, odkryjesz obfitość świata kawowych różnorakości niezależnie czy masz ochotę na puszyste cappuccino, błyskotliwe latte macchiato czy dynamiczne espresso macchiato złagodzone tylko chmurką lekkiej mlecznej pianki.

System Cappuccino Dzięki regulacji emisji pary posiadasz całkowitą kontrolę nad procesem spieniania mleka co zagwarantuje wspaniały rezultat, porządek i bezpieczeństwo (mleko nie będzie się rozchlapywać na boki).

Aksamitna pianka crema za każdym razem! Ekspres mistrzowski „FILTR CREMA", który dzięki unikalnej konstrukcji zagwarantuje bogaty zapach i aksamitną, gęstą warstwę pianki crema każdego espresso.

2 oddzielne filtry w komplecie W pakiecie znajdują się do wyboru 2 odrębne filtry do parzenia jednej, a także dwóch filiżanek kawy, dzięki czemu będziesz posiadać pewność, że Twoja kawa jest adekwatnie ubita i odmierzona.

Do dyspozycji masz w dodatku filtr dobrany do używania komfortowych saszetek E.S.E. Możliwość używania saszetek E.S.E E.S.E to świeżo zmielona kawa pakowana w saszetki, stanowiące znakomicie odmierzoną porcję do zaparzenia espresso.

Dzięki systemowi E.S.E. Perfekcyjną małą czarną przyrządzisz błyskawicznie i łatwo. To idealna propozycja dla osób lubiących smak świeżo mielonej kawy, a także użyteczne, czyste rozwiązania. Możliwość przygotowania 2 espresso równocześnie Wygoda wykorzystywania i oszczędność czasu przy przygotowaniu kawy to jedne z kluczowych celów przyświecających projektantom De’Longhi.

Dlatego również ekspres ciśnieniowy EC 251.B umożliwia przygotowanie 2 espresso jednocześnie, bez kompromisów w kwestii jakości i smaku kawy. Zastosowany ubijak do kawy Jakość przygotowanego manualnie espresso zależy zarówno od świeżości kawy, jak i stopnia i równomierności jej ubicia.

wbudowany ubijak do kawy sprawia, iż wszystko, czego potrzebujesz do zrobienia kawy jest za każdym razem pod ręką, dzięki temu szybciej możesz się delektować upragnioną kawą. Komfort i łatwość stosowania aby zagwarantować maksymalny komfort i przyjemność wykorzystywania ekspresu na co dzień, wszystkie komponenty sądostępne.

Zbiornik na wodę możesz w wygodny sposób zdemontować i napełnić, a tackę ociekową opróżnisz bez wysiłku. Funkcja automatycznego wyłączania tworząc ekspresy, inżynierowie De'Longhi myślą jednak nie tylko o przyjemności płynącej z ich użytkowania,na dodatek o środowisku.

Funkcja automatycznego wyłączania pozwoli Ci zaoszczędzić energię i zadbać o otoczenie, choćby jak sam o tym zapomnisz.