DeLonghi EC146

od 340,00 PLN

Rodzaj ekspresu: kolbowy • Pojemność: 1 l • Moc: 1100 W • Rodzaj kawy: mielona

Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku! marka De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję progresywnej technice i bezusterkowości. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i nowoczesne podejście do designu,zwykle to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najkorzystniejszej!

EC 146.B to ciśnieniowy ekspres kolbowy, który umożliwi Ci przygotowanie łatwo espresso w prawdziwie włoskim stylu. W dodatku, dzięki dyszy do spieniania mleka, będziesz mógł delektować się nie tylko energicznym aromatem nieznacznej czarnej,jeszcze subtelnym smakiem puszystego cappuccino lub innej kawy z kremową mleczną pianką.

trafne ciśnienie parzenia De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i nowoczesne podejście do designu. Dzięki włoskiemu rodowodowi wiemy, iż by wydobyć z każdego ziarna kawy esencję smaku, należy zadbać o najdrobniejszy detal.

adekwatne ciśnienie uzyskiwane w trakcie procesu parzenia kawy w ekspresach De’Longhi pozwala zapewnić bogaty i energiczny aromat naparu. Bojler ze stali rdzoodpornej Dzięki bojlerowi ze stali rdzoodpornej i dwóm zastosowanym termostatom proces zaparzania przebiega w stałej, wyśmienitej temperaturze.

Pierwszy odpowiada za przygotowanie kawy, drugi dedykowany jest dla pary wodnej. Progresywny System Cappuccino Ekspres wyposażony jest w nowoczesny System Cappuccino umożliwiający przyrządzenie kawy z gęstą, kremową mleczną pianką.

Dysza do spieniania mleka sprawi, iż niczym barista, odkryjesz różnorodność świata kawowych rozmaitości niezależnie czy masz ochotę na puszyste cappuccino, błyskotliwe latte macchiato czy aktywne espresso macchiato złagodzone tylko chmurką lekkiej mlecznej pianki.

perfekcyjne spienione mleko Dzięki regulacji emisji pary posiadasz pełną kontrolę nad procesem spieniania mleka co zapewnia doskonały rezultat, porządek i bezpieczeństwo (mleko nie będzie się rozchlapywać na boki).

2 oddzielne filtry w komplecie W zestawie znajdują się do wyboru 2 odrębne filtry do parzenia jednej i dwóch filiżanek kawy, dzięki czemu będziesz posiadać pewność, iż Twoja kawa jest adekwatnie ubita i odmierzona.

Do dyspozycji masz w dodatku filtr dobrany do użytkowania wygodnych saszetek E.S.E. Możliwość przygotowania dwóch espresso równocześnie Wygoda wykorzystywania i oszczędność czasu przy przygotowaniu kawy to jedne z kluczowych celów przyświecających projektantom De’Longhi.

Dlatego także ekspres ciśnieniowy EC 146.B zezwala na przygotowanie 2 espresso równocześnie, bez kompromisów w kwestii jakości i smaku kawy. Zaimplementowany ubijak do kawy Jakość przygotowanego manualnie espresso zależy równocześnie od świeżości kawy, jak i stopnia i równomierności jej ubicia.

zastosowany ubijak do kawy sprawia, że wszystko, czego potrzebujesz do zrobienia kawy jest zawsze pod ręką, dzięki temu szybciej możesz się delektować upragnioną kawą. Komfort i łatwość wykorzystywania żeby zagwarantować maksymalny komfort i przyjemność stosowania ekspresu na co dzień, wszystkie części sąprzystępne.

Zbiornik na wodę możesz w wygodny sposób zdemontować i napełnić, a tackę ociekową opróżnisz bez wysiłku. Funkcja samoczynnego wyłączania tworząc ekspresy, inżynierowie De'Longhi myślą jednak nie tylko o przyjemności płynącej z ich używania,też o środowisku.

Funkcja automatycznego wyłączania pozwoli Ci zaoszczędzić energię i zadbać o otoczenie, nawet jak sam o tym zapomnisz.