Cenisz sobie aromat kawy o poranku?

korzystnie trafiłeś. Unikatowy, tradycyjny włoski design pozwoli Ci na świeże estetyczne doznania, wzmacniając je smakiem i aromatem. Idealnie spełni oczekiwania równocześnie w domu, jak i w biurze.

Czy widzisz, jak jej oczy się śmieją? Wiesz dlaczego? Delektuje się bogatym, aromatem świeżo zaparzonej kawy. Chcesz poznać jej sekret? Pijąc kawę z kawiarki 1358 Mokina sam się przekonasz w czym tkwi sekret korzystnie zaparzonej kawy i już nigdy nie będziesz chciał jej zamienić.

INSPIRACJE

Wyobraźcie sobie jak siadacie do stołu co rano czując unoszący się zapach należycie zaparzonej kawy i unoszący się zapach w całej kuchni. Codzienne picie kawy to swoisty rytuał zezwalający zbudować świąteczny nastrój każdego dnia. Zamknij oczy i wyobraź to sobie, jak zasiadasz z bliską Ci osobą do świeżo przygotowanej filiżanki kawy z kawiarki Mokina? Brzmi świetnie? zobacz jakie to proste.

MAGIA W TWOIM DOMU

Nasza kawiarka składa się z trzech części. Przeważnie z dolnego zbiorniczka, do którego wlewasz wodę. Drugim istotnym elementem jest lejek z sitkiem, do którego wsypujemy grubo zmielona kawę. Ostatnią częścią jest górny zbiorniczek, w którym to zbiera się gotowa kawa. Czy wiesz jak powstaje Twoja ulubiona kawa? Podgrzana woda pod ciśnieniem 5 barów początkuje się nagrzewać i pod wpływem wrzenia przechodzi poprzez warstwę kawy i 2 sitka. Gotowy napój bogów zwany potocznie kawą zbiera się w górnym zbiorniczku. Przygotowana kawa jest potężna, aromatyczna i co najważniejsze bez fusów, co ułatwia jej podanie.

informacje technologiczne