Resto quality Ekspres kolbowy elektra – belle epoque q1 | 3-grupowy

od 75138,24 PLN

Ekspres kolbowy Elektra – Belle epoque Q1 | 3-grupowy, W ekspresach do kawy z linii BELLE EPOUQE użyto najnowsze technologie. Urządzenie wytworzone jest z mosiądzu, miedzi albo chromu. Taka konstrukcja sprawia, że ekspres jest trwały i elegancko wygląda.

dodatkowo wzrok przyciąga stylizacja na czarujący styl retro. Konkretne wsporniki ramy zabezpieczają przed przekręcaniem się maszyny podczas przygotowywania pysznych napojów. Pięć jednostajnych przycisków przystępny dobór ilości kawy do każdego napoju.

W urządzeniu umieszczono niepokaźne okienko, żeby móc bez problemu śledzić ilość wody w zbiorniku. Opis: fachowy ekspres do kawy w wersji 1-,2- lub 3-grupowej, najnowsza technika zaparzania kawy, pokrywa produkowana z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują stabilizacje i wytrzymałość, mocny panel z klawiaturą membranową do wyboru dozowania kawy, kran parowy / wodny z pokrętłem obrotowym (wymiennym z dźwignią obrotową) i przegrodą ze stali rdzoodpornej, opatentowany podwójny schowek na filiżanki, zintegrowany silnik i pompa wirująca (1-grupowy), manometr ciśnienia pompy i kotła zintegrowany w jednym narzędziu, dwu-wskaźnikowy staranny manometr ciśnienia pompy oraz bojlera, programowalny tryb nocny: zmniejszenie zużycia energii, elektroniczna regulacja temperatury wody w kotle, skrupulatna regulacja temperatury parzenia (+/- 1 ° c), opatentowany mocniejszy bojer o pokaźniejszej objętości, jedna dysza do pary oraz jedna dysza do wrzątku, możliwość produkowania pokaźniejszej ilości pary, wyprodukowany z miedzi/mosiądzu, może być chromowany, właściwości technologiczne: rozmiary zewnętrzne [mm]: śr.

680, wys. 950+200, pojemność bojlera [l]: 12,5, moc [kW]: 5,2, zasilanie [V]: 230/400, waga [kg]: 72, Dlaczego warto wybrać ekspres kolbowy Resto Quality z linii Belle Epoque?: jest to wysokiej jakości ekspres włoskiej producenta Premium, gwarancja najwyższej jakości i powtarzalności kaw, zaopatrzony w cicho pracującą pompę, ekspres znamionuje się oryginalnym i szykownym wyglądem, 12 miesięczna gwarancja na terenie całej Polski