Power band mini - guma treningowa do ćwiczeń mobility - czerwona 15 -22 kg marki Bushido

od 21,00 PLN

wzmocnionA GUMA DBX BUSHIDO - POWER BAND MINI - CZERWONA SIŁA OPORU: 15-22 KG Taśmy POWER BAND MINI zostały wyprodukowane z lateksu o podwyższonej trwałości, dzięki czemu są bardzo sprężyste i wytrzymałe na rozerwania.

zastosowane tworzywo że gumy szczególnie długo zachowując nadzwyczajną sprężystość choćby podczas ich intensywnej i częstej eksploatacji Gumy BUSHIDO POWER BAND MINI sprawdzają się znakomicie przy treningu mobility.

Ze względu na swój rozmiar i kształt nadają się do ćwiczeń rozgrywkowych, rehabilitacyjnych i aktywacyjnych. Gumy te wykorzystywane są w dodatku do ćwiczeń stabilizujących zapobiegających przyszłym kontuzjom.

PRZEDMIOTEM OFERTY JEST GUMA CZERWONA O solidnYM OPORZE atrybuty technologiczne gumy czerwonej - rozmiary: 61cm x 5cm x 1.0 MM- Przeznaczenie: mobility, ćwiczenia stabilizujące i aktywujące, rehabilitacja- Siła oporu - 15-22 kg- Materiał: usztywniony lateks W NASZEJ OFERCIE POSIADAMY GUMY O różnorodnYCH OPORACH KAŻDA Z GUM posiada INNĄ GRUBOŚĆ oraz OPÓR W CELU efektywnIEJSZEGO użycia TAŚM nakłaniaMY DO WYPOSAŻENIA SIĘ W dopełniające UCHWYTY DO GUM DZIĘKI KTÓRYM zwiększYSZ SWOJE MOŻLIWOŚCI TRENINGOWE RĄCZKI TRENINGOWE - PRZEJDŹ DO OFERTY >> UCHWYTY TRENINGOWE - PRZEJDŹ DO OFERTY >>...