Szopka święta rodzina trzech króli The Light Of The World (Cathedral window Nativity) 4049400 Jim Shore figurka ozdoba świąteczna

od 0,00 PLN

Figurka z kolekcji Heartwood Creek Jim Shore
Każda figurka unikatowy styl będący kompozycją składników folkowych i tętniących życiem kolorów zastosowanych do tradycyjnych motywów. Mikołaj czy Anioł to nie tylko postaci, to najczęściej kanwa do malowania. Figurki Jim Shore łączą sporo motywów i wzorów w jednym finalnym produkcie, przez kombinację prostej struktury i wielu składników. W każdym produkcie odkrywamy obfitość detali i symbolikę, które niosą należyte przesłanie.
Figurki tworzone są z masy plastycznej termoutwardzalnej, do złudzenia przypominającej drewniany prototyp wytwarzany przez samego mistrza. Każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, sygnowany numerem i zapakowany w oryginalne wyszukane prezentowe pudełko.
aktualnie Jim ciągle osobiście generuje wzorzec każdej figurki, demonstrując w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na różnorodności wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, ale największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem
spektakularna SZOPKA która stoi ale można ją też zawiesić na ścianie ukazuje bożonarodzeniową scenkę, świętą rodzinę, trzech króli, anioły i gwiazdę betlejemską.
wysokość 28,5 cm