Święta rodzina szopka mini holy family 6001497 figurka ozdoba świąteczna marki Jim shore

od 0,00 PLN

Figurka z linii Heartwood Creek Jim Shore
Każda figurka nieszablonowy fason będący kompilacją elementów folkowych i tętniących życiem odcieni zastosowanych do konwencjonalnych motywów. Mikołaj czy Anioł to nie tylko postaci, to na ogół kanwa do malowania. Figurki Jim Shore łączą niemało motywów i wzorów w jednym finalnym produkcie, poprzez kombinację prostej struktury i wielu składników. W każdym produkcie odkrywamy dostatek detali i symbolikę, które niosą należyte przesłanie.
Figurki wytwarzane są z masy plastycznej termoutwardzalnej, do złudzenia przypominającej drewniany prototyp tworzony poprzez samego mistrza. Każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, sygnowany numerem.
aktualnie Jim ciągle osobiście stwarza wzorzec każdej figurki, ukazując w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na różnorodności wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, ale największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem
wysokość 11 cm