Rodzinne śpiewanie kolęd lampka led Holiday Harmony (Caroling) 4046025 Jim Shore figurka ozdoba świąteczna (0045544769716)

od 0,00 PLN


Disney Traditions
Każda figurka unikatowy styl będący kompilacją elementów folkowych i tętniących życiem odcieni zaimplementowanych do konwencjonalnych motywów. Mikołaj czy Anioł to nie tylko postaci, to z zasady kanwa do malowania. Figurki Jim Shore łączą mnóstwo motywów i wzorów w jednym finalnym produkcie, przez kompozycję prostej struktury i wielu komponentów. W każdym produkcie odkrywamy bogactwo detali i symbolikę, które niosą należyte przesłanie.
Figurki wytworzone są z masy plastycznej termoutwardzalnej, do złudzenia przypominającej drewniany prototyp wytworzony przez samego mistrza. Każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, sygnowany numerem i zapakowany w oryginalne wytworne prezentowe pudełko. Towar nie jest zabawką.
aktualnie Jim ciągle osobiście stwarza wzorzec każdej figurki, prezentując w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na różnorakości wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, lecz największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem
wysokość 18 cm średnica 15