Anioł święta rodzina trzech króli szopka nativity angel 4051538 figurka ozdoba świąteczna marki Jim shore

od 0,00 PLN

Figurka z serii Heartwood Creek Jim Shore
Każda figurka nieszablonowy fason będący kombinacją składników folkowych i tętniących życiem barw zastosowanych do klasycznych motywów. Mikołaj czy Anioł to nie tylko postaci, to z zasady kanwa do malowania. Figurki Jim Shore łączą dużo motywów i wzorów w jednym finalnym produkcie, przez kompozycję prostej struktury i wielu elementów. W każdym produkcie odkrywamy dostatek detali i symbolikę, które niosą należyte przesłanie.
Figurki produkowane są z masy plastycznej termoutwardzalnej, do złudzenia przypominającej drewniany prototyp produkowany poprzez samego mistrza. Każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, sygnowany numerem i zapakowany w oryginalne wykwintne prezentowe pudełko.
obecnie Jim ciągle osobiście formuje wzorzec każdej figurki, demonstrując w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na różnorakości wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, lecz największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem
wysokość ok 18 cm