Anioł Święta Rodzina Ivory and Gold Nativity Angel (Hanging ornament) 4058836 Jim Shore figurka ozdoba świąteczna

od 0,00 PLN

Figurka z linii Heartwood Creek Jim Shore
Każda figurka unikatowy fason będący kompozycją części folkowych i tętniących życiem odcieni zastosowanych do klasycznych motywów. Mikołaj czy Anioł to nie tylko postaci, to na ogół kanwa do malowania. Figurki Jim Shore łączą mnóstwo motywów i wzorów w jednym finalnym produkcie, poprzez kompozycję prostej struktury i wielu komponentów. W każdym produkcie odkrywamy mnogość detali i symbolikę, które niosą należyte przesłanie.
Figurki tworzone są z masy plastycznej termoutwardzalnej, do złudzenia przypominającej drewniany prototyp tworzony przez samego mistrza. Każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, sygnowany numerem i zapakowany w oryginalne gustowne prezentowe pudełko.
obecnie Jim ciągle osobiście stwarza wzorzec każdej figurki, demonstrując w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na różnorakości wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, lecz największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem
wysokość 11,5 cm