Anioł święta rodzina ivory and gold nativity angel (hanging ornament) 4058836 figurka ozdoba świąteczna marki Jim shore

od 0,00 PLN

Figurka z serii Heartwood Creek Jim Shore
Każda figurka wyjątkowy styl będący kombinacją części folkowych i tętniących życiem odcieni zaimplementowanych do tradycyjnych motywów. Mikołaj czy Anioł to nie tylko postaci, to z reguły kanwa do malowania. Figurki Jim Shore łączą niemało motywów i wzorów w jednym finalnym produkcie, przez kombinację prostej struktury i wielu komponentów. W każdym produkcie odkrywamy bogactwo detali i symbolikę, które niosą należyte przesłanie.
Figurki tworzone są z masy plastycznej termoutwardzalnej, do złudzenia przypominającej drewniany prototyp produkowany poprzez samego mistrza. Każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, sygnowany numerem i zapakowany w oryginalne eleganckie prezentowe pudełko.
aktualnie Jim ciągle osobiście generuje wzorzec każdej figurki, prezentując w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na różnorakości wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, ale największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem
wysokość 11,5 cm