Anioł i święta rodzina, szopka (figurine angel with the holy family), hope is on christmas morn 4051218 figurka ozdoba świąteczna marki Jim shore

od 0,00 PLN

Figurka z kolekcji Heartwood Creek Jim Shore
Każda figurka nieszablonowy fason będący kompilacją części folkowych i tętniących życiem odcieni zastosowanych do klasycznych motywów. Mikołaj czy Anioł to nie tylko postaci, to z zasady kanwa do malowania. Figurki Jim Shore łączą sporo motywów i wzorów w jednym finalnym produkcie, poprzez kombinację prostej struktury i wielu części. W każdym produkcie odkrywamy dostatek detali i symbolikę, które niosą należyte przesłanie.
Figurki wytwarzane są z masy plastycznej termoutwardzalnej, do złudzenia przypominającej drewniany prototyp wyprodukowany przez samego mistrza. Każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, sygnowany numerem i zapakowany w oryginalne eleganckie prezentowe pudełko.
obecnie Jim ciągle osobiście wytwarza wzorzec każdej figurki, przedstawiając w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na rozmaitości wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, lecz największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem
wysokość 23 cm