Anioł i święta rodzina, szopka (figurine angel with the holy family), hope is on christmas morn 4051218 figurka ozdoba świąteczna marki Jim shore

od 0,00 PLN

Figurka z serii Heartwood Creek Jim Shore
Każda figurka unikatowy fason będący kompilacją składników folkowych i tętniących życiem odcieni zastosowanych do klasycznych motywów. Mikołaj czy Anioł to nie tylko postaci, to najczęściej kanwa do malowania. Figurki Jim Shore łączą sporo motywów i wzorów w jednym finalnym produkcie, poprzez kompilację prostej struktury i wielu składników. W każdym produkcie odkrywamy mnogość detali i symbolikę, które niosą należyte przesłanie.
Figurki tworzone są z masy plastycznej termoutwardzalnej, do złudzenia przypominającej drewniany prototyp wytworzony poprzez samego mistrza. Każdy egzemplarz jest ręcznie malowany, sygnowany numerem i zapakowany w oryginalne eleganckie prezentowe pudełko.
obecnie Jim ciągle osobiście buduje wzorzec każdej figurki, przedstawiając w nich swoją pasję, kreatywny kierunek i formę. Sztuka Jima bazuje na rozmaitości wątków etnicznych i kulturowych.
„ Kocham to co robię, ale największą nagrodą jest spotkanie z ludźmi, dla których tworzę. Widząc jak ludzie dzielą ze mną swój entuzjazm do tego co robię, jest dla mnie jako artysty największym komplementem
wysokość 23 cm