Zebra Terminal mobilny motorola/ tc55

od 0,00 PLN

Terminal przenośny TC55 – Symbol, Motorola, Zebra

Jednym z pierwszych sprzętów dotykowych dedykowanych dla przemysłu i wyekwipowanych w system Android był Symbol TC55. Model ten oferował niezwykle prawidłowe parametry pracy i był rewolucją w zakresie urządzeń przenośnych, które umożliwiały odczyt kodów kreskowych. Dzięki czemu, nawet po zmianie właściciela producenta Symbol, urządzenie pozostało w produkowaniu. W kolejnych latach produkcją zajmowała się Motorola, a w momencie obecnej Zebra.

Terminal kodów kreskowych Zebra TC55 to przykład genialnego kompromisu pomiędzy urządzeniem konsumenckim, a sprzętem przemysłowym. Urządzenie spory i barwny ekran dotykowy (4.3”, rozdzielczość 480 x 800 pixeli), który można obsługiwać palcem albo rysikiem choćby wtedy, gdy użytkownik ma założoną rękawicę.

Wytrzymały i lekki terminal mobilny Zebra TC55

Model Zebra TC55 waży zaledwie 220 gramów, czyli tyle, co przeciętny smartfon. Dzięki niskiej wadze i kompaktowym wymiarom, komfortowo trzyma się go w dłoni. Użytkownik nie odczuwa drętwienia ręki choćby wtedy, gdy korzysta z terminala bezustannie przez kilka godzin.

pokrywa jest wyjątkowo oporna na niekorzystne warunki, dlatego Zebra TC55 świetnie sprawdza się w trakcie pracy w nieprzystępnym środowisku przemysłowym. Urządzenie ma normę szczelności IP67, dlatego jego wnętrze jest nadzwyczajnie bronione poprzez działaniem wody i skażeń. Z kolei ekran został wytworzony z potężnego szkła Gorilla, które jest odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.

Terminal mobilny do zastosowań biznesowych

Zebra TC55 to model wyekwipowany w moduł sieciowy 3G i system operacyjny Android 4.1.2 lub Android 4.4.3 (dostępne różnorodne konfiguracje). Posiada aparat o rozdzielczości 8 Mpx, co zezwala na robienie fotografii niezbędnych np. Do dokumentowania przesyłek. Terminal Zebra TC55 cenią zwłaszcza pracownicy przenośni, którzy są odpowiedzialni za usługi serwisowe, dostawę towarów i obsługę klienta w terenie. Z tego względu Zebra TC55 nieprzeciętnie sprawdza się w branżach logistycznych.

Połączenia sieciowe w Zebra TC55

Terminal mobilny Zebra TC55 zaopatrzony jest w szybkie sieci komórkowe, takie jak: 3G, HSPA +, 802.11 a/b/g/n i moduły sieci bezprzewodowych Wi-Fi i Bluetooth 4.0, dzięki którym użytkownik ma dostęp do informacji z niemal każdego miejsca, w jakim się znajduje. Zebra TC55 objętościowy wyświetlacz dotykowy WVGA, który umożliwia szybką pracę przy użyciu palca albo rysika. Ekran cechuje jasność 700, co powoduje, że widoczność jest niezwykle dobra, niezależnie od pory dnia czy warunków pogodowych. Dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz i pamięć RAM 1GB zapewniają płynność procesów i prędkość działania urządzenia.

Terminal mobilny a odczyt kodów kreskowych

Urządzenie TC55 proponuje szerokie możliwości w zakresie odczytu kodów kreskowych. Dostępne są rozmaite konfiguracje - terminal może być zaopatrzony w czytnik kodów kreskowych 1D, imager lub 2D imager. Na odczyt kodów kreskowych 2D i dokumentów pozwala m.in. 8-megapikselowy aparat albo silnik skanujący SE4710, zaś Moduł NFC - na odczytywanie informacji np. Z sprzętów. Możliwe jest także przechwytywanie dźwięków wraz z redukcją szumów.