Kardio-Test KTA-168

od 0,00 PLN

Funkcja czasu i daty: tak • Pomiar pulsu: tak

Ciśnieniomierz elektroniczny nadgarstkowy KTA-168 samoczynny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy TECH-MED TMA-250Bardzo precyzyjny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy z fukcją wykrywania objawów arytmii serce i z trzema niezależnymi kanałami pamięci KTA-168 KARDIO TEST KTA 168 jest to w pełni samoczynny aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek.

Aparat jest prosty w użyciu i genialnie nadaje się do realizowania powszednich pomiarów. Obfity ekran upraszcza odczyt ciśnienia skurczowego, rozkurczowego oraz tętna po zakończeniu każdego pomiaru. Poziom ciśnienia powietrza w mankiecie jest programowany samoczynnie, zgodnie z jednostkowym ciśnieniem skurczowym (systolicznym) pacjenta.

ponadto zastosowana pamięć pozwala na przechowywanie maksymalnie 3x40 ostatnich wyników pomiarów co jest nad wyraz komfortowe dla 3 użytkowników, którzy chcą regularnie kontrolować i obserwować swoje ciśnienie.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy KTA 168 jest nieduży i przystępny do przenoszenia co sprawia,genialnie pasuje do użytkowania w domu i w podróży. Pomiary ciśnienia realizowane tym aparatem są równorzędne z pomiarami realizowanymi przez wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia z użyciem konwencjonalnego mankietu i stetoskopu metodą osłuchową.

Pod warunkiem dokonywania pomiaru w adekwatnej pozycji ciała i ręki. Ciśnieniomierz KTA 168 jest chroniony programem gwarancyjnym obejmującym wady produkcyjne. SPECYFIKACJA kompletnie samoczynny, prosty pomiar na nadgarstku za pomocą jednego przycisku szybki i niezwykle precyzyjny pomiar wyłapuje objawy arytmii serca (IHB) wskaźnik poziomu ciśnienia krwi wg klasyfikacji WHO Czytelny wyświetlacz cyfrowy Pamięć: 3x40 ostatnich wyników w każdym kanale Funkcja obliczania średniej z wyników ostatnich 3 pomiarów technika Fuzzy Logic zapewniająca najdokładniejszy pomiar.

Zakres pomiarowy: 20 - 280 mmHg Funkcja daty i godziny staranność: +/- 3 mmHg Puls +/- 5% Zasilanie: 2 baterie “AAA" 1,5V Oszczędność baterii - aparat samoczynnie wyłącza się po 1 minucie produkowany zgodnie z międzynarodowymi normami: ISO, MDD, CE Ciśnieniomierze są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI produktÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I produktÓW BIOBÓJCZYCH, co zagwarantuje wysoką dokładność ich wskazań.