Fohow health products co., ltd, china Energetyczna magnetyczna bransoletka fohow

od 599,00 PLN

  • Producent: Fohow Health Products Co., Ltd, China
  • Kategoria: Bransoletki

Magnetyczna bransoletka FOHOW produkowana jest z tytanu wysokiej jakości, który odpowiada najwyższym standardom światowym. Do obróbki powierzchni wykorzystano technologię obróbki i matowania o wysokiej staranności. Inkrustacja rzadkimi i wartościowymi materiałami energetycznymi wspiera zachowanie prawidłowej kondycji zdrowotnej organizmu. Produkt cechuje stylowe wzornictwo.

likwiduje elektrosmog. Ochrona przed elektrosmogiem. Chroni przed smogiem elektromagnetycznym.

Skład bransoletki:
Metale:tytan o wysokim poziomie czystości (95%), granulki germanu o wysokim stopniu czystości (99%), granulki magnesów wysokiej intensywności (od 2 000 gausów), granulki materiałów emitujących promieniowanie podczerwone o wysokiej czystości (zdolność emisji 92%),granulki tworzyw posiadających właściwości emisji anionów o wysokiej czystości.

Magnetoterapia
Pole magnetyczne wpływa na przyspieszenie dyfuzji jonów między przestrzenią zewnątrzkomórkową, a wnętrzem komórki. Wpływa to pozytywnie na rozszerzenie dynamiczności wielu procesów metabolicznych, jak na dodatek wspiera udoskonalenie przewodnictwa nerwowego.
Magnetoterapia udoskonalając poziom natlenienia i odżywienia tkanek, wpływa korzystnie na samopoczucie fizyczne i zdolności intelektualne człowieka. Wspiera likwidowanie toksyn z organizmu, pobudza produkcję endorfin, które działają jak naturalne środki uśmierzające ból.

Magnetoterapia z powodzeniem stosowana jest w sytuacji schorzeń związanych z układem ruchu i dolegliwościami mięśniowo-stawowymi. Wyniki badań wskazują na kojący ból efekt oddziaływania polem magnetycznym, a także efekt przeciwzapalny – ma to wpływ na zahamowanie nowoczesnania zmian w przypadku takich schorzeń jak zapalenie kości i stawów.

Pole magnetyczne pomocne jest dodatkowo w terapii dolegliwości układu krążenia. Nie tylko reaguje na problemy ciśnieniowe krwi u osób cierpiących na zbyt wysokie ciśnienie,ale pomaga na dodatek zmniejszyć poziom lipidów we krwi. Zastosowanie magnetoterapii do rehabilitacji osób po zakrzepicy żył głębokich pomaga ograniczyć ryzyko rozwoju zespołu pozakrzepowego i zezwala na obfitej liczbie pacjentów powrót do dotychczasowej pracy. Stałe pole magnetyczne stosowane jest także w kuracjach o podłożu neurologicznym. Stymuluje ono przewodnictwo pomiędzy komórkami nerwowymi wpływając na metabolizm neuronów i regenerację tkanki nerwowej.

Pole magnetyczne wykazuje pozytywne działanie w przypadku osób cierpiących na stwardnienie rozsiane. Badania wykazały, iż po pół roku wykorzystywania u nich magnetoterapii zaobserwowano spowolnienie procesów upośledzania funkcji układu nerwowego.

Jony ujemne – aniony
Jony ujemne (aniony) to atomy mające ujemny ładunek elektryczny. Powstają przez włączenia do atomu jednego albo więcej elektronów. Wybitny naukowiec, profesor Albert Krueger z Uniwersytetu w Berkeley w Kalifornii, po przeprowadzonych badaniach wysnuł następujący wniosek: „Jony ujemne mają takie samo działanie uspokajające i regulujące poziom serotoniny w organizmie jak chemiczne środki uspokajające, lecz bez ich destrukcyjnych konsekwencji".

German
German (germanium) to metal półszlachetny należący do grupy węglowców, komponent skorupy ziemskiej. Jest znanym półprzewodnikiem, nieszkodliwym dla człowieka, pozbawionym parametry toksycznych. Znane jest jego uzdrawiające oddziaływanie na organizm człowieka. Jako pierwsi german do celów medycznych zaczęli stosować Japończycy. Dr K. Asai w 1967 roku dr K. Asai dowiódł,spore spektrum oddziaływania biologicznego, w tym cechy przeciwobrzękowe.

Promieniowanie IR
Promieniowanie podczerwone (IR ) od wielu lat używane jest w fizykoterapii, chirurgii plastycznej, ortopedii, rehabilitacji medycynie sportowej. Jego pozytywny efekt IR został wielokrotnie udowodniony w wielu pracach badawczych między innymi poprzez Amerykański Urząd Badawczy Lotnictwa i Astronautyki NASA.
Promieniowanie podczerwone w tkance biologicznej powoduje z reguły reakcje termiczne. W kontakcie ze skórą skutkuje ogrzaniem i nasila pocenie się. Atrybuty biostymulacyjne i prozdrowotne.

Promieniowanie podczerwone stosowane jest dla celów medycznych. Z powodzeniem stosuje się je w bólach mięśniowych, zaburzeniach stawowych, następstwach kontuzji czy zwichnięciach i zaburzeniach krążenia w obrębie skóry oraz wielu innych dolegliwościach, np. Bólach związanych z dyskopatią, po złamaniach, bólach będących następstwem zbyt energicznych ćwiczeń fizycznych czy bólach menstruacyjnych i innych. Energia podczerwieni prawidłowo wpływa na układ sercowo - naczyniowy, układ oddechowy,gospodarkę wodno - elektrolitową, czynności wydzielnicze nerek i wielu innych gruczołów. Poza tym zniża napięcie mięśni, zniża pobudliwość nerwową i wrażliwość receptorów, przez co działa uspokajająco i przeciwbólowo i pokaźnie przyspiesza przemianę materii.

towar stanowczo rekomendowany jest dla:

1. Osób wiodących siedzący tryb życia, którzy z tego powodu cierpią na problemy z krążeniem, a także bóle i łamanie w lędźwiowej części kręgosłupa.

2. Osób,którzy często korzystają z komputerów, telefonów komórkowych i innych sprzętów elektrotechnicznych, czyli osób, którzy regularnie wystawieni są na działanie pola elektromagnetycznego.

3. Osób wykonujących duży wysiłek podczas pracy i nauki, znajdujących się w sytuacjach stresowych i cierpiących z powodu pogorszenia pamięci.

4. Osób,którzy cierpią na problemy ze snem, wiodących nieregularny tryb życia a także prowadzących nocny tryb życia.

5. Osób cierpiących na nadciśnienie.

6. Osób cierpiących na obniżoną wytrzymałość, prosto przeziębiającym się, niejednokrotnie zapadającym na choroby przeziębieniowe i grypy, cierpiącym na „syndrom zimnych dłoni".

Poczytaj o Magnetoterapii: https://e-fohow.pl/pl/n/Magnetoterapia/47

Oryginalne preparaty Fohow Feniks - tradycyjna Medycyna Chińska.

Importer:
Fohow Polska Sp. Z.oo.,
ul. Kordiana 20,
04-451 Warszawa