Biurko regulowane Ergodesk Bologna z nadstawką - Brązowy

od 1759,00 PLN

  • Producent: Ergodesk
  • Kategoria: Biurka

Specyfikacja biurka Bologna: ergonomia, regulacja oraz wykończenie pozwala korzystać z biurka Ergodesk równocześnie przez dużo lat, jak i przez osoby w rozmaitym wieku – największa wygodę zagwarantuje dzieciom i dorosłym w przedziale wzrostu od 115 do 175 cm, wygodę wykorzystywania zapewnia przeciwpoślizgowa podkładka, a także regulacja pochylenia blatu do 60 stopni, dodatkowa nadstawka sprawia, iż wszystkie potrzebne do nauki pomoce są zawsze pod ręką, dostępna jest pokaźna gama odcieni, długowieczność zastosowane w wytwarzaniu materiały, m.in.

nad wyraz trwała stal węglowa. Parametry standardowe: Całkowite wymiary blatu: 120*67,5 cm rozmiary pochylanej części: 80*42 cm wymiary nieruchomej części: 40*42 cm Wysokość blatu: 58-78 cm Pochylenie blatu: od 0 do 60 poziomów Waga: 47,75 kg dostępne odcienie: brązowy, niebieski, a także różowy Meble są w pełni ekologiczne, a tym samym w 100% bezpieczne, co zagwarantuje ich zastosowana w ich produkcji wysokogatunkowa płyta MDF klasy E-1.

Możemy więc być zupełnie spokojni o dziecko. Wysokość blatu jest regulowana bezstopniowo przy pomocy wysokotechnologicznego dyferencjalnego mechanizmu lub podnośnika. Regulacja jest w całości bezpieczna i na tyle nietrudna, że może ją wykonać dziecko.

Kąt nachylenia blatu biurka możliwy jest do regulowania przy pomocy dwóch mechanizmów – dyferencjalnego lub podnośnika Meble są rewelacyjne dla dzieci w przedziale wzrostu od 115 do 175 cm. W nodze stołu umieszczono wskaźnik wzrostu upraszczający odpowiednie ustawienie.

Meble rosnące wraz z dzieckiem wytworzone są zgodnie z najnowszymi technikami i rozwiązaniami dekoratorskimi, najchętniej wykorzystywanymi w wytwarzaniu mebli szkolnych i dziecięcych. Wysoka jakość i absolutne bezpieczeństwo są potwierdzone na najważniejszymi dokumentami ISO9001 i SGS.

BIURKO regulowanE asygnowanE DLA DZIECI O WZROŚCIE OD 115 do 175 CM