Capital sports infinity track 6.0 touch bieżnia 3 km wi-fi ekran dotykowy tft o przekątnej 9 cali (4060656106774)

od 0,00 PLN

  • Producent: Capital Sports
  • Kategoria: Bieżnie

Biegnij swobodnie: dzięki bieżni z linii Infinity firmy CAPITAL SPORTS Twój trening cardio stanie się przeżyciem na wysokim poziomie! Bieżnia Infinity Track 6.0 Touch firmy CAPITAL SPORTS to najnowocześniejsza technologia biegania do Twojego treningu cardio i wytrzymałościowego z nad wyraz dużą powierzchnią biegową, która dzięki ekranowi dotykowemu TFT, połączeniu Wi-Fi i zastosowanej oglądarce Chrome złączy Cię z całym światem Internetu.

posiada liczne funkcje komfortowe, jak np. System NX-AeroFan gwarantujący świeże powietrze i ciągłe chłodzenie, zastosowane głośniki i połączony system zawieszenia 6P-AntiShock gwarantujący wyjątkowo naturalne uczucie podczas biegu, dzięki któremu zapomnisz, że trenujesz – całkowicie niezależnie od pogody i pory roku!Witamy w multimedialnym treningu przyszłości z możliwością dzielenia się wynikami: Dzięki wbudowanemu ekranowi dotykowemu TFT o przekątnej 9 cali z połączeniem Wi-Fi bieżnia Infinity Track 6.0 Touch marki CAPITAL SPORTS otwiera cały świat Internetu w trakcie treningu domowego.

Ci potrzeba bodźca optycznego do biegania? Żaden problem, masz dostęp do tysięcy filmów z realnymi trasami biegowymi, np. W Kinomap, które możesz odkrywać w trakcie treningu. Możeszzintegrować się z licznymi bazami informacji plików multimedialnych, np.

Netflix, YouTube albo Spotify, by uzyskać dostęp do filmów, wideo, książek i muzyki, dzięki temu zintegrujesz swój multimedialny trening wedle własnych życzeń. Minikomputer ma oczywiście także możliwość dzielenia się rezultatami treningowymi bezpośrednio na Twoim koncie na Facebooku.

Możesz również surfować po Internecie – tyle urozmaicenia podczas joggingu nie było jeszcze nigdy. Szczególnie użyteczne: poprzez wbudowany port USB lub wejście AUX 3,5 mm i zastosowane głośniki możesz odtwarzać swoją ulubioną muzykę, dostosowując ją do aktualnego treningu.Jeżeli wolisz używać w trakcie treningu swoich własnych maszyn, możesz takżeużyć uchwyt na tablet zamontowany na bieżni Infinity Track 6.0 Touch producenta CAPITAL SPORTS, by oglądać filmy na tablecie lub smartfonie, słuchać muzyki albo po prostu czytać korzystną książkę w trakcie treningu.

Świeżość podczas treningu zagwarantuje system NX-AeroFan z wydajnym wentylatorem zapewniającym chłodne powietrze. Bieżnia Infinity Track 6.0 Touch marki CAPITAL SPORTS to nie tylko najwyższa jakość w zakresie multimediów: szeroka powierzchnia biegowa o rozmiarach 50 x 140 cm, 3 KM mocy silnika, prędkości do 18 km/h i kąt nachylenia do 15% trafne wyzwania treningowe, niezależnie do tego, czy jesteś początkującym biegaczem, czy także weteranem maratonów.

równocześnie szybkością, jak i poziomym nachylenia steruje się wygodnie poprzez uchwyty z zastosowanym czujnikiem tętna lub poprzez znaczny wyświetlacz dotykowy o przekątnej 9 cali. Możesz tu wybrać spomiędzy 36 wstępnie ustawionych programów treningowych i 3 definiowanych poprzez użytkownika trybów lub skontrolować cechy swego treningu, takie jak puls, przebiegnięta trasa i spalone kalorie.

bardzo przyjemne, naturalne uczucie w trakcie biegu tak jak podczas biegania po podłożu leśnym zagwarantuje zawieszenie 6P-AntiShock, które resoruje bieżnię dzięki 6 wewnętrznym i 2 zewnętrznym resorom o strukturze plastra pszczelego.Po treningu znaczy przed treningiem!

Bieżnię Infinity Track 6.0 Touch firmy CAPITAL SPORTS można w prosty sposób złożyć do kompaktowych rozmiarów dzięki hydraulicznemu systemowi SoftFold i prosto przesuwać dzięki zastosowanym kółkom.Trening biegowy na najwyższym poziomie: dzięki bieżni Infinity Track 6.0 Touch firmy CAPITAL SPORTS.Proszę zwrócić uwagę, że do korzystania z Internetu potrzebne jest połączenie bieżni z siecią bezprzewodową (WLAN).