Bieżnia elektryczna t 343 h marki York fitness

od 2939,00 PLN

  • Producent: YORK FITNESS
  • Kategoria: Bieżnie

efektywny trening w domowym zaciszu T 343 H firmy York Fitness to bieżnia elektryczna, która została wytwarzana z myślą o zwolennikach domowych siłowni. Zaimplementowane funkcje zezwalają na wykonanie produktywnego treningu, bez zapotrzebowania wychodzenia z domu.

Już teraz możesz zadbać o swoją kondycję, wzmocnić mięśnie i odmienić swoją sylwetkę. Wielofunkcyjność i komfort stosowania Bieżnia elektryczna T 343 H mnóstwo praktycznych funkcji, dzięki którym w prosty sposób dostosujesz ją pod siebie, co przełoży się na skuteczność treningu.

dostosowywana szybkość do 16 km na godzinę i samoczynna regulacja kąta nachylenia od 0 do 15 % to komponenty, jakich nie mogą zabraknąć w tym modelu. Ponadto, bieżnia została wyekwipowana w wielofunkcyjny komputer z wyświetlaczem LCD.

Za jego pomocą możesz kontrolować przebieg treningu: czas, szybkość, dystans, wydatek energetyczny czy tętno. Dzięki zastosowanemu bluetooth istnieje też możliwość połączenia z urządzeniami z systemem iOS i korzystania z aplikacji "FitShow".