Prasa do oleju Sana, olejarka Sana

od 1130,00 PLN

Przystawka do tłoczenia oleju Sana to świetny sposób na zdrowy, domowy olej. Starczy przystawka do tłoczenia oleju, by Twoja wyciskarka Sana mogła wyciskać świeży olej extra virgin z nasion i orzechów.

Niezależnie od tego czy Ci trzeba oleju z czarnuszki, siemienia lnianego czy sezamu. Twoja domowa prasa do oleju wyciśnie maksimum smaku i wartości odżywczych z wielu nasion i orzechów. Świeżo tłoczony olej to nieporównywalnie lepszy smak i aromat w kontraście do olejów ze sklepowej półki.

To w dodatku wielka oszczędność i gwarancja najlepszej jakości. W końcu to Ty decydujesz z jakich komponentów wyciskany jest olej. Tłoczenie oleju na zimno jest proste. Przystawka do oleju jest kompatybilna z modelami wyciskarek: Sana Supreme 727, Sana EUJ-707, Sana EUJ-606, Omega 8006, Omega 8004, Vidia SJ002, Vidia SJ001 Wyciskaj świeży olej z czego tylko chcesz.

Nieważne czy potrzebujesz oleju w kuchni, do terapii leczniczej czy do pielęgnacji skóry lub włosów. Od teraz możesz przygotować swój własny olej tłoczony na zimno w domu. Do wyboru masz całą gamę nasion, orzechów jak siemię lniane, czarnuszka, słonecznik, sezam, pestki dyni i słonecznika, rzepak, konopie, wiesiołek, mak, orzechy laskowe, włoskie, nerkowce, pekan, pistacje czy migdały.

Nieporównywalny smak i aromat. Bez sztucznych dodatków. Świeży olej extra virgin Świeżo tłoczone oleje tłoczone na zimno to nie tylko witaminy, minerały ale też najlepsze źródło koniecznych dla zdrowia nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Takiej jakości oleje możesz tłoczyć w prasie do oleju Sana. Temperatura oleju w naszej olejarce nie przekracza 42 st.C. To zapewnia zachowanie cennych właściwości zdrowotnych i smakowych oleju. W przeciwieństwie do wielu olejarek przystępnych na rynku w prasie Sana możesz wyciskać komponenty bez ich wcześniejszego podgrzewania.

Wyciskając olej w domu to Ty w 100% decydujesz o jakości swego oleju. 100% świeżości. Zawsze tyle ile Ci potrzeba. Prosta w czyszczeniu. Łatwa w obsłudze. Przystawka do tłoczenia oleju składa się tylko z kilku części, które prosto przepłuczesz w ciepłej wodzie.

również jej montaż jest bardzo prosty. Wystarczy zamocować przystawkę do korpusu wyciskarki i gotowe. Jesteśmy dumni z tego, iż prasa do oleju Sana została wytwarzana przez polskich inżynierów i wykonana z największą dokładnością w Polsce.

stworzona została z wyjątkowo trwałego materiału – stali rdzoodpornej. Gwarancja jakości i trwałości na lata.