Skylanders Starter Pack (PS3)

od 78,00 PLN

Wersja językowa: angielska
artykuł nowy, w folii.

Język: Angielski
Gatunek: Przygodówka
PEGI: 7+


Odpalcie silniki!Skylanders, najpopularniejsza na świecie seria gier konsolowych powraca, żeby pojawić się na lądzie, wodzie i w powietrzu wraz z premierą Skylanders SuperChargers, która w Europie odbędzie się 25 września. Skylanders SuperChargers zwiększa specyficzny dla linii model rozgrywki, wprowadzając ożywające pojazdy, za sprawą których fani kolekcji doświadczą magii krainy Skylands w zupełnie nowy sposób. Po raz pierwszy dzieciaki będą mogły odkrywać i przemierzać górskie pasma, morskie głębiny i błękitne niebiosa Skylands jak nigdy przedtem, korzystając z nad wyraz szczegółowych pojazdów. Niemało spośród nich ma ruchome komponenty, którymi można się bawić w świecie rzeczywistym i które ożywają w grze za pośrednictwem Portalu Mocy

Innowacja w postaci ożywających pojazdów Skylanders SuperChargers pozwala graczom zasiąść za sterami solidnych, podrasowanych machin podróżujących po lądzie, wodzie i w powietrzu. Skylanders SuperChargers to prekursorska przygodowa gra akcji, w której gracze posiadają możliwość mknąć po szosach Skylands, biorąc udział w walkach pojazdów, spływać w dół rwących strumieni i toczyć podniebne pojedynki, unikając hord nadlatujących wrogów

W Skylanders SuperChargers Kaos ujawnia swoją najnowszą broń o nazwie „Centrum Destrukcji i Totalnego Zniszczenia", która jest w stanie pochłonąć całe niebo! Na szczęście Mistrz Eon w porę przewidział jego atak i zebrał specjalny oddział Skylanderów do poprowadzenia niepohamowanej floty pojazdów będących w stanie zatrzymać tę falę zniszczenia. Wobec największego zagrożenia, przed jakim kiedykolwiek stanęły Skylands, Skylanderzy muszą zasiąść za sterami swych superpotężnych pojazdów i mknąć po lądzie, pod wodą i po niebie, aby powstrzymać Kaosa!

SuperChargers to zupełnie nowa klasa bohaterów mających własne ruchy, konkretne ataki i nową broń. Skylanders SuperChargers obsługuje ponad 300 zabawek Skylanders z poprzednich gier, dzięki temu każdy Skylander może zasiąść za sterami pojazdów lądowych, morskich i powietrznych. Co więcej, po raz pierwszy w historii kolekcji gracze mogą zakupić cyfrowy „komplet właścicieli Portali" za pośrednictwem połączonej z siecią konsoli lub na wybrane iPady. Mogą pobrać całkowitą grę i ukończyć główny wątek pojazdami Instant Spitfire SuperCharger oraz Instant Hot Streak oraz wykorzystywać posiadany Portal, by w pełni radować się grą wykorzystującą prawdziwe zabawki zarówno z nowej linii Skylanders SuperChargers, jak i z innych posiadanych kolekcji.

NAJWAŻNIEJSZE parametry:

  • Ożywające pojazdy – po raz pierwszy w historii kolekcji gracze mogą przenieść pojazdy Skylanderów ze świata rzeczywistego prosto do gry za pośrednictwem Portalu Mocy, by przemierzać lądy, morza i niebo Skylands. Każdy pojazd ma przypisany żywioł i rodzaj terenu, po jakim się porusza, dzięki temu gracze mogą korzystać z ich unikatowych właściwości i cieszyć się różnorodną rozgrywką w wielu najróżniejszych sceneriach w grze. Pojazdami można się bawić nie tylko w ramach gry – większość z nich ma ruchome części, co zezwala na rewelacyjną zabawę także i w świecie rzeczywistym.
  • Bardziej rozmaita rozgrywka – gra proponuje aktywną rozgrywkę charakteryzującą się bogatą fabułą pełną przygód jednocześnie pieszych, jak i za sterami rozmaitych pojazdów, obfitującą w walkę, zagadki, minigry, atrakcje dodatkowe i etapy platformowe – a wszystko to w intrygującym i rozmaitym świecie. W grze pojawi się 20 nowych zabawkowych pojazdów, które mają różne właściwości i wygląd – będą to między innymi samochody wyścigowe, motocykle, łodzie, czołgi, helikoptery, odrzutowce, łodzie podwodne.
  • Pojazdy lądowe: wykonuj akrobacje, manewruj i ślizgaj się w trakcie jazdy, walcząc na wysokich obrotach
  • Pojazdy morskie: odkrywaj morskie głębiny, spływaj rwącymi rzekami i surfuj po falach
  • Pojazdy powietrzne: bierz udział w powietrznych pojedynkach i ciesz się swobodnym lotem w dowolnym kierunku.
  • Nowi i znani bohaterowie – zupełnie nowa klasa Skylanderów, zwana SuperChargers, gotowa jest ruszyć do walki przeciwko złu. Skylanders SuperChargers wprowadza 20 nowych zabawek SuperChargers i obsługuje ponad 300 zabawek z poprzednich gier, zezwalając dowolnej postaci ze świata Skylanderów prowadzić pojazdy naziemne, morskie i powietrzne. SuperChargers mają w dodatku specjalne umiejętności do wykorzystania w grze, które pomogą Władcom Portali pokonać Kaosa.
  • Spersonalizowane pojazdy – w Skylanders SuperChargers dzieciaki mają szansę poznać Skylands lepiej niżeli kiedykolwiek przedtem, zasiadając za kierownicą potężnych, podrasowanych pojazdów. Superchargers posiadają zdolność personalizacji pojazdów w grze dzięki objechanym modyfikacjom i broni do udoskonalania. W miarę poznawania świata gry gracze będą mieli okazję znaleźć ukryte modyfikacje, takie jak plujący pumeksem dopalacz wulkaniczny i skrzydła odrzutowca ze złotymi piórami.
  • Odjechane połączenia – by uzyskać najlepszy efekt, gracze mogą zespolić figurkę Skylander Supercharger z jej oryginalnym pojazdem i stworzyć odjechane połączenie, odblokowując modyfikację specjalną zwiększającą możliwości zarówno pojazdu, jak i postaci.
  • Dynamiczna fabuła – fani mogą wziąć udział w zupełnie nowej, dynamicznej przygodzie, rozpalającej emocje i wyobraźnię, w trakcie której będą pędzić przez Skylands z nieosiągalną dotąd prędkością.

Posiadamy dodatkowo w ofercie figurki do zestawu SuperChargers, są przystępne tutaj
oraz całą mase innych zestawów Skylanders wraz z figurkami.